Отдел социального обеспечения Управы Пыхья-Таллинской части города

Sotsiaalhoolekande osakond
10412 Tallinn, Kotzebue 2, tel: 6457 071, faks: 6457 088
====================================================================
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Mart-Peeter Erss osakonna juhataja mart-peeter.erss@tallinnlv.ee 6457072
Dagmar Kallas vanemspetsialist dagmar.kallas@tallinnlv.ee 6457071
====================================================================
Sotsiaaltoetuste talitus
10412 Tallinn, Kotzebue 2, tel: 6457 071, faks: 6457 088
====================================================================
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Malle Virunurm osakonna juhataja asetäitja-talituse juhataja malle.virunurm@tallinnlv.ee 6457070
Sirje Žuravljova vanemspetsialist sirje.zhuravljova@tallinnlv.ee 6457092
Küllike Saks vanemspetsialist kyllike.saks@tallinnlv.ee 6457081
Helen Elmers vanemspetsialist helen.elmers@tallinnlv.ee 6457036
Aino Solodov vanemspetsialist aino.solodov@tallinnlv.ee 6457022
Ann-Marii Voogre vanemspetsialist ann-marii.voogre@tallinnlv.ee 6457020
Urve Salus spetsialist urve.salus@tallinnlv.ee 6457095
Helgi Sumla spetsialist helgi.sumla@tallinnlv.ee 6457016
Luule Brinkmann spetsialist luule.brinkmann@tallinnlv.ee 6457083
Liis-Beth Puhm andmetöötleja liis-beth.puhm@tallinnlv.ee 6457096
====================================================================
Sotsiaalteenuste talitus
10412 Tallinn, Kotzebue 2, tel: 6457 071, faks: 6457 088
====================================================================
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Kai Keller talituse juhataja kai.keller@tallinnlv.ee 6457087
Helina Haljasmets peaspetsialist helina.haljasmets@tallinnlv.ee 6457082
Milvi Rambak peaspetsialist milvi.rambak@tallinnlv.ee 6457086
Piret Kruuser vanemspetsialist piret.kruuser@tallinnlv.ee 6457094
Helerin Kajamäe vanemspetsialist helerin.kajamae@tallinnlv.ee 6457093
Terje Luude koduteenuste peaspetsialist terje.luude@tallinnlv.ee 6457037
Maria Jefimova eluasemeteenuste vanemspetsialist maria.jefimova@tallinnlv.ee 6457085
====================================================================
Lastekaitse talitus
10412 Tallinn, Kotzebue 2, tel: 6457 071, faks: 6457 088
====================================================================
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Katrin Laur talituse juhataja katrin.laur@tallinnlv.ee 6457075
Kadri Pettai peaspetsialist kadri.pettai@tallinnlv.ee 6457079
Kaisa Tamm vanemspetsialist kaisa.tamm@tallinnlv.ee
Marit Pauk vanemspetsialist marit.pauk@tallinnlv.ee 6457078
Marika Talli vanemspetsialist marika.talli@tallinnlv.ee 6457021
Anna Jelinevitš vanemspetsialist anna.jelinevits@tallinnlv.ee 645 7027
Viive Lindsalu vanemspetsialist viive.lindsalu@tallinnlv.ee 6457077
Külli Oja vanemspetsialist kylli.oja@tallinnlv.ee 6457076
Pille Toomsalu vanemspetsialist pille.toomsalu@tallinnlv.ee 6457097
Kristel Pilliroog-Nava erinoorsootöö vanemspetsialist kristel.pilliroog-nava@tallinnlv.ee 6457024
Reet Nõmmsalu erinoorsootöö vanemspetsialist reet.nommsalu@tallinnlv.ee 6457028

====================================================================

Последний раз редактировалось: 25.02.2016